Tablica interaktywna Interwrite DualBoard

 

           Tablica interaktywna Interwrite DualBoard to pierwsza tablica interaktywna, która pozwala na jednoczesną pracę dwóch uczniów lub uczestników spotkania. Pełna współpraca przy tablicy Interwrite mobilizuje do pracy i motywuje do rywalizacji. Najnowsze rozwiązanie bezprzewodowego połączenia tablicy z komputerem za pomocą odbiornika radiowego ułatwia swobodną pracę na tablicach Interwrite. Pozwala też na jednoczesną pracę do 9 urządzeń jednocześnie na jednej stronie tablicy.

 

           Podczas pracy na tablicy w trybie MultiUser działania dwóch uczniów przy tablicy cały czas może kontrolować i nadzorować nauczyciel. Może wykorzystać do tego bezprzewodowy tablet Interwrite Mobi lub po prostu komputer, który zwykle stoi na biurku. 

 

Interwrite TouchBoard to dotykowa tablica interaktywna o przekątnej 78 lub 88 cali, która może być obsługiwana za pomocą palca lub dowolnego wskaźnika. Cechuje ją wysoka rozdzielczość zapewniająca dużą dokładność pracy na tablicy, dzięki czemu przewyższa inne produkty działające w technologii dotykowej.

 

Powierzchnia TouchBoarda jest całkowicie odporna na uszkodzenia mechaniczne, a jej struktura gwarantuje brak refleksów podczas projekcji. Trwała i sztywna konstrukcja tablicy zaprojektowana została specjalnie do pracy w szkole.


Dotykowa tablica Interwrite może również służyć jako tablica suchościeralna. Interwrite TouchBoard dostarczana jest z 4 pisakami, wskaźnikiem  i oprogramowaniem Interwrite Workspace.

 

System Windows 7 korzysta z prostego zestawu gestów, które mogą być wykorzystywane na naszej tablicy eInstruction TouchBoard. Te gesty zawierają podstawowe funkcje naciskania i przeciągania, jak również przewijania, kliknięcia prawym klawiszem myszy, cofania, przechodzenia w przód, skalowania oraz obracania.

 

 

 
Oprogramowanie Interwrite Workspace

 

         

Prezentacja pierwszego typu jest tworzona w miarę przebiegu spotkania. Każda strona pomysłów i rysunków jest automatycznie zapisywana w pliku prezentacji, zapewniając zapis sesji, który można wysłać pocztą elektroniczną do uczestników, nawet tych, którzy nie mogli wziąć w niej udziału.

 

Bardziej formalne rodzaje prezentacji są przygotowywane wcześniej i obejmują wszystkie niezbędne dokumenty, wykresy, rysunki, arkusze kalkulacyjne, grafikę
i obrazy.

 

Narzędzi Interwrite można użyć w trakcie prezentacji przygotowanego pliku do rozwinięcia lub podkreślenia kluczowych punktów oraz dodania nowych stron do pliku. Plik prezentacji z adnotacjami można następnie rozesłać, czy to w postaci elektronicznej, czy też drukowanej, po zakończeniu prezentacji, udostępniając uczestnikom dokładny zapis całej prezentacji, w tym zarówno przygotowane wcześniej informacje, jak i adnotacje i strony, które zostały dodane w trakcie prezentacji.

 

Oprogramowanie Interwrite świetnie integruje się z systemem Windows lub Mac pozwalając, podobnie jak przy pracy myszką, na pełną kontrolę nad dowolną aplikacją a jednocześnie na nanoszenie własnych uwag w postaci rysunków i tekstu na osobnej warstwie bez konieczności ingerowania w oryginał. Zastosowanie tego oprogramowania do współpracy komputera z tablicą i/lub tabletem pozwoli
na interaktywną obsługę komputera, usprawni prowadzenie prezentacji, szkoleń, różnego typu spotkań.

 

Obsługa paska narzędzi w oprogramowaniu Interwrite jest intuicyjna, a możliwość dopasowania jego zawartości znacznie ułatwia pracę.